تاریخچه شرکت

شركت نامکو با نام تجاری apex (اپکس) به عنوان يك شركت دانش بنیان بین المللی در زمینه سيستمهاي الكترونيكي و مخابراتی فعاليت خود را از سال 1389 آغاز نموده‌ است. این شرکت شامل واحدهای R&D (تحقیق و توسعه)، مشاوره، طراحی و مهندسی در زمینه ایده ها و اختراعات نوین است؛ به جرأت می توان گفت، اين امر باعث شده، شركت  apexاز جمله شركت هاي منحصر به فرد در زمينه پيشبرد اختراعات نوين كاربردي، در كشور ایران به حساب آيد. شرکت apex مفتخر به کسب عنوان واحد کارآفرین و فن آور برتر در سال 1391، گواهینامه های ثبت اختراع به شماره های 60461، 75732 و 75742 و مفتخر به ثبت اختراع آمریکا می باشد. ادامه مطلب...هدف شركت apex جلب رضايت هموطنان است؛ این شركت سعي دارد با ارائه راه كارهاي مناسب در زمينه طراحي، مهندسي و  تولید با در نظر گرفتن حداكثر مطلوبيت در سه فاكتور كيفيت، نوآوری و هزينه محصولاتي درخور و بهينه به مشتريان خود عرضه دارد.  تعهد و توجه عميق به برآورده نمودن نيازهاي مصرف كنندگان رویکرد اساسی این شركت بوده و به عنوان اصلي مهم در نظر گرفته مي‌شود.تولیدات این شرکت به صورت طرح هایي كاملاً نوین و ابتکاری است؛ که در حال حاضر تولید درب باز کن های هوشمند را در صدر فعالیت های خود قرار داده است. در عصر پر تغییر و تحول حاضر که با اقتصاد دانش بنیان و نوآوری آذین داده شده، خلاقیت و نوآوری به عنوان یک رویکرد استراتژیک جهانی، یکی از ملزومات فعالیت سازمان ها و صنایع قلمداد شده است. به طور کلی اهمیت  به نوآوری و خلاقیت در کشور ایران علاوه بر شناخت تقاضا ها، رفع نیاز های انسانی، افزایش کیفیت و بهره وری و کاهش هزینه ها، در جهت ایجاد اشتغال برای افراد مختلف و همچنین سعی در هر چه کوتاه نمودن دست وابستگی ها به کشور های صنعتی دیگر می نماید.افراد خلاق و مبتکر در هر كشور به عنوان با ارزش‌ترين دارايي و مهم‌ترين سرمايه آن كشور به حساب می آیند. خلاقيت و نوآوري حاصل فكر و‌انديشه برتر يك فرد خلاق است. كشور ما نيازمند انسان‌هاي خلاقي است كه به وضع موجود رضايت نداده و در فكر بهتر شدن باشند.امید است اين  نیروی کار جوان، متخصص  و هدفمند در پیاده سازی اهداف علمي و عملي و در قالب اجراي پروژه هاي كوتاه مدت و بلند مدت، موفق ظاهر شده و در پی آن امکان ایجاد ظرفیت هایی درخور و شایسته این مرزو بوم را داشته باشیم.

راهبرد عملی شرکت در پیاده سازی پروژه ها:

  • ارتقاي پايدار کيفيت محصولات با استانداردهاي روز جهاني.
  • اجراي پروژه ها به صورت EPC (مهندسي، تدارکات و اجرا)، و ارائه توانمندي ها.
  • تلاش و کوشش شرکت در جهت رشد و تعالی جمهوری اسلامی ایران.

افتخارات شرکت

در عصر پر تغییر و تحول حاضر خلاقیت و نوآوری به عنوان یک رویکرد استراتژیک جهانی، یکی از ملزومات فعالیت سازمان ها و صنایع قلمداد شده است. به طور کلی اهمیت به نوآوری و خلاقیت علاوه بر شناخت تقاضاها، رفع نیاز های انسانی، افزایش کیفیت و بهره وری و کاهش هزینه ها، در جهت ایجاد اشتغال برای افراد مختلف امری ضروری قلمداد می نماید. شرکت ” apex” نیز سعی نموده، به موازات این رویکردها رشد نموده و تولیدات خود را به صورت طرح هایی کاملا نوین و ابتکاری به کشور عرضه دارد؛ در طول مدت  فعالیت شرکت، مفتخر به تقدیرات و افتخارات زیر می باشیم که این خود گواه بر تلاش و  همت والا، هدفمند بودن ” apex”، توسعه و پیشرفت سازنده و در نهایت صحیح پیمودن مسیر رشد و بالندگی این شرکت می باشد.

اختراعات
ثبت اختراع به شماره 60461 با عنوان آیفون دیجیتال در سال 1388.
ثبت اختراع به شماره 75732 با عنوان درب بازکن هوشمند در سال 1391.
ثبت اختراع به شماره 75742 با عنوان درب بازکن با برد بی نهایت  در سال 1391.
این اختراعات موفق به کسب تاییدیه علمی از کانون ملی نخبگان و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و کردستان شده است.

افتخارات

انتخاب طرح درب بازکن با برد بی نهایت این شرکت به عنوان طرح برتر از طرف استانداری کردستان و دانشگاه کردستان به عنوان طرح برتر استان در روز پژوهش 1391

مفتخر به کسب عنوان واحد کار آفرین و فن آور برتر استان آذربایجان شرقی در سال 1391  می باشد.

معرفی طرح آیفون هوشمند به عنوان طرح برگزیده برای حضور در جشنواره علم تا عمل 92

افتخار حضور در “جشنواره ملي نوآوري و شكوفايي فجر انقلاب اسلامي ” سال های  90  و 92

فناور برتر در عرصه علم و عمل در سال 93

امضا قرارداد جهت ثبت بین المللی اختراع با شرکت دانشگاهی خدمات بین المللی حقوق مالکیت فکری وابسته به دانشگاه تهران.

دستاوردها و محصولات نوین apex
درب باز کن های هوشمند
این طرح با عنوان کنترل از راه دور درب بازکن ها(درب بازکن با برد بی نهایت) در زمینه تخصصی برق، کامل کننده مدل های درب بازکن موجود در بازار است، که در پی تحقیقات و صنعتی سازی طرح آیفون های دیجیتال در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی موفق به کسب گواهینامه اجرایی ثبت اختراع به شماره 60461  در تاریخ 1391 گردید.

سخن مدیرعامل 

در عصر تکنولوژی و ارتباطات، لزوم برقراری پیوند بین علوم نوین و دانش بنیادین فناوری های پیشین در عین همگام نمودن آن با نیازهای روز جامعه همواره به عنوان هدفی مهم در سرلوحه کار و تلاش رهروان این عرصه مورد توجه بوده است. در این راستا “شرکت نامکو “با هدف دستیابی به بالاترین ضریب عملکرد در پاسخگویی به نیاز جامعه در عرصه ارتباطات و تکنولوژی امنیت، طراحی درب بازکن های هوشمند را در سال 1390 برای اولین بار در سطح کشور به مرحله تولید رسانید تا از آن طریق گامی مؤثر در مسیر دستیابی به اهداف خویش بردارد.

در طراحی این درب بازکن ها مهم ترین و کلیدی ترین محورهای مورد توجه به ترتیب زیر بوده است:

1.    جدید و امروزی بودن تولیدات در میان سایر محصولات ارتباطی دیگر
2.    سهل الوصول بودن ارتباطات سمعی و بصری بین کارفرما و مکان امنیتی مورد نظر
3.    دستیابی به ضریب بالای امنیت در اماکن مختلف اعم از مسکونی – تجاری – اداری و بیمارستانی و ..

در طول چند سال از زمان تأسیس، اصول مدیریت ما به گونه ای بوده است که ضمن تأمین اهداف اشاره شده در بالا همواره تضمین کیفیت و رضایت مشتری نیز در سر لوحه اهداف قرار گرفته و در راستای تحقق این مسئولیت خطیر، با عزمی راسخ، قدم در این عرصه نهاده و زیر سایه الطاف الهی و با شعار “تحولی نو در ثبات امنیت” زمینه های رشد و تعالی در امر تولیدات با کیفیت در ارتباطات را توسعه خواهیم داد.

برند شرکت

شرکت بین المللی دانش بنیان اپکس با توجه به همکاری که با شرکت های تولید کننده معتبر در زمینه سیستم های الکترونیکی و مخابراتی دارد، موفق به کسب استانداردهای CE اروپا و ROHS برای محصولات خود شده است.